החברה

מי אנו?

חברת שער ניהול פרוייקטים ומכרזים בע"מ מספקת שירותים מקצועיים בתחום ניהול פרויקטים, לרבות הקמת משרדי PMO ויישום שיטות וכלים לניהול, תכנון ובקרת פרויקטים; מיקור חוץ של פעילויות תכנון ובקרת פרוייקטים – לוחות זמנים, תקציב וסיכונים; הכנת מכרזים לרכש שירותים ומערכות בפרוייקטים; הכנת הצעות במענה למכרזים מורכבים; הנדסת מערכות; ארגון ושיטות; ועוד.

החברה יכולה לקבל אחריות על הובלת פעילויות End to End, או להתמקד בסיוע נקודתי במקומות בהם הלקוח זקוק לתמיכה, סיוע או תגבור.

הערך המוסף של "שער" בא לידי ביטוי משמעותי בפרוייקטים גדולים ובפרוייקטי System of Systems, ובעיקר כאלה בהם קיים שילוב של מורכבות הנדסית רבה ואתגרים ניהוליים.

החברה מנוסה, בין השאר, בעבודה במגזרי השוק הבאים: מגה פרוייקטים בתחום הבינוי, התשתיות והתחבורה; חברות אינטגרציה גדולות; תעשיות ביטחוניות גדולות וקטנות וחברות Homeland Security; פרוייקטי IT גדולים.

בכדי לאפשר גמישות תפעולית ומענה מהיר לצורכי הלקוח, בנויה "שער" במבנה שלדי ו"רזה" [Lean], ומתבססת על מערך רחב של שותפים עסקיים ומומחי תוכן במגוון רחב של תחומים; באופן זה יודעת "שער" להעמיד לרשות הפרוייקט הספציפי שורה של בעלי מקצוע ממגוון תחומי ידע, ו"לתפור" עבור הלקוח "חליפה" התפורה על פי מידותיו וצרכיו.

תעשיות בטחוניות
פרוייקטי הגנת המולדת
ארגוני מחשוב ו- IT
פרוייקטי תחבורה
פרוייקטי תשתיות והנדסה אזרחית
חברות אינטגרציה

מה אנו מציעים?

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של שירותים מקצועיים בעולם התוכן של ניהול פרויקטים, המבוססים על ניסיון רב שנים ועל ידע מצטבר במגוון תחומים משיקים. בין אם המדובר בפרוייקט מולטי-דיסציפלינרי לפיתוח ואינטגרציה של מערכות חומרה ותוכנה, בפרוייקט בתחום ההנדסה האזרחית והתשתיות, בפרוייקט תוכנה או בעולמות תוכן אחרים – אנו מציעים את שירותינו בכל הנוגע להקמת התשתיות הניהוליות ולתחזוקתן השוטפת לאורך מחזור חיי הפרוייקט, תוך הגדלת הסיכויים לעמידתו ביעדיו.

שער חברה פעילה בארגונים המקצועיים הבאים:

PMI – הארגון הבינלאומי לניהול פרויקטים

INCOSE – הארגון הבינלאומי להנדסת מערכות

אילטם